Sesje zdjęciowe i plany filmowe

Stacja Muzeum ze względu na posiadane zbiory jest doskonałym źródłem inspiracji dla artystów fotografików. Zabytkowe parowozy i wagony znajdujące się w naszym skansenie stanowią barwną scenografię dla osób szukających ciekawego pleneru fotograficznego. Jest to zatem idealne miejsce na oryginalną sesję ślubną, czy sesję zdjęciową do portfolio.

 

 

Cena sesji zdjęciowej niekomercyjnej (prywatna, okolicznościowa, portfolio itp.) wynosi 200 zł brutto/godzina. W wagonach niedostępnych na co dzień sesja zdjęciowa możliwa w godzinach 8:00-16:00 w dni powszednie tj. od poniedziałku do piątku.  

 

Cena sesji zdjęciowej komercyjnej (reklamy, czasopisma, katalogi, sklepy internetowe itp.) wynosi 1 230 zł brutto/godzina.

 

 

Oprócz ogólnodostępnych jednostek taboru, znajdujących się w skansenie, w cenie sesji zdjęciowej jest udostępnienie wnętrz następujących wagonów pasażerskich: tzw. Salonki Bierutawagonu pasażerskiego typu BCi-29 z 1929 r. i wagonu pasażerskiego typu BCi-29 z 1930 r.

 

 

Sesje zdjęciowe należy zamawiać z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Przed każdą sesją zdjęciową z klientem jest podpisywana stosowna umowa.

 

 

Wnętrza i obiekty Stacji Muzeum są również wykorzystywane przez ekipy filmowe, szukające scenerii kolejowej i zabytkowych wnętrz.

 

 

Cennik planów filmowych jest ustalany indywidualnie.

 

 

Zamawianie sesji zdjęciowych i planów filmowych:

Dział Espozycji i Wystaw Czasowych

tel. +48 22 620 04 80 wew. 107 

e-mail: wystawa@stacjamuzeum.pl