Rodzinne warsztaty modelarskie - 26 lutego 2017 r.

Na zakończenie ferii zimowych, które odbywają się w Stacji Muzeum pod hasłem PRZYGODA Z MODELARSTWEM KOLEJOWYM przygotowaliśmy w dniu 26 lutego specjalne rodzinne warsztaty modelarskie:

 

 

„Zanim ruszysz ręką, RUSZ GŁOWĄ! Odkrywamy modelarstwo kolejowe”
Godz. 13:00-14:30

Oferta dla rodzin (dzieci w wieku 7–12 lat).

„Zanim ruszysz ręką, RUSZ GŁOWĄ! Odkrywamy modelarstwo kolejowe” to warsztaty skierowane do rodziców i dzieci. W ich trakcie zaprezentujemy wyjątkową i bogatą kolekcję modeli lokomotyw i wagonów z całego świata znajdującą się w salach wystawowych Stacji Muzeum, zdobędziemy wiele przydatnych informacji i poznamy etapy budowy makiety kolejowej. W czasie warsztatów każdy uczestnik będzie mógł stworzyć kartonowy model lokomotywy, który zabierze do domu.

 

 

 

„Wycinaj i sklejaj, czyli wstęp do modelarstwa”
Godz. 15:00-16:00

Oferta dla rodzin (dzieci w wieku 3–6 lat).

„Wycinaj i sklejaj, czyli wstęp do modelarstwa” to warsztaty skierowane do rodzin z dziećmi. W ich trakcie zaprezentujemy wyjątkową i bogatą kolekcję modeli lokomotyw i wagonów z całego świata znajdującą się w salach wystawowych Stacji Muzeum. W czasie warsztatów każdy uczestnik z pomocą rodzica będzie mógł stworzyć kartonowy model lokomotywy, który zabierze do domu.

 

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
– miejsce: Stacja Muzeum, ul. Towarowa 3, 00-811 Warszawa
– termin: 26.02.2017 r.
– uczestniczą w nich zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie
– na warsztaty obowiązuje bilet wstępu wg Cennika
– obowiązuje rezerwacja terminu pod numerem telefonu 22 620 04 80 wew. 106, pod adresem e-mail: edukacja@stacjamuzeum.pl lub osobiście.

 

Fot. Marcin Jakubiec