Konkurs fotograficzny pt. "Stacja Miłość" - 13-14 lutego 2017 r.

W dniach 13-14 lutego Stacja Muzeum wraz Fundacją Grupy PKP organizuje konkurs fotograficzny pt. "Stacja Miłość" na najlepsze zdjęcie wykonane na terenie Stacji Muzeum w tych dniach.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Zrobić ciekawe zdjęcia podczas wydarzenia „Stacja  Miłość” w dniach 13-14 lutego w godzinach otwarcia Stacji, czyli od godz. 9:00 do godz. 17:00.

2. Do 14 lutego  2017 r. do  godziny 18:00 zamieścić zdjęcia (każdy uczestnik może zgłosić do udziału w konkursie więcej niż jedno zdjęcie) na tablicy profilu facebookowym Stacji Muzeum, w opisie zdjęć umieszczając słowo „konkurs“ oraz 3 hasztagi: #stacjamuzeum, #stacjamiłość i #czekoladowamiłość“.

 

Każdego dnia organizator wybierze po 5 najlepszych zdjęć umieszczonych danego dnia spełniających powyższe warunki, kierując się walorami artystycznymi oraz zgodnością zgłoszonych zdjęć z tematyką konkursu.

 

Wyniku konkursu ogłoszone zostaną w dniu 15 lutego 2017 roku o godzinie 12:00 poprzez opublikowanie przez organizatora na profilu facebookowym Stacji Muzeum 10 zwycięskich zdjęć.

 

Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej oraz o sposobie odbioru nagrody.

 

Nagrody dla zwycięzców konkurs fotograficznego pt. "Stacja Miłość" (takie same zestawy będą do wygrania 13 i 14 lutego):

1 miejsce: zestaw Stacyjkowo przygoda z wielkim dźwigiem, upominki z logo Stacji Muzeum oraz przewodniki "Koleją na Polskę";

2 miejsce: zestaw Stacyjkowo do rozbudowania, upominki z logo Stacji Muzeum oraz przewodniki "Koleją na Polskę";

3 miejsce: kolejka z serii Stacyjkowo oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

4 miejsce: Długopis Parker oraz upominki z logo Stacji Muzeum;

5 miejsce: 1 zestaw nagród pocieszenia z logo Stacji Muzeum.


Do pobrania: